Seltskonnamäng Grand Hotelli oksjoni mõrvamüsteerium

On tavaline laupäevane pärastlõuna vabariigiaegses kevadiselt tühjas suvituslinnas. Leedi Eliis on kutsunud Café Grandi õhtusöögile palju tähtsaid külalisi, kus härra Adamson paneb oksjonile Grand Hotelli ja samas valitakse Pärnu linnale ka uut linnapead. Ootamatu püstolilask, karjed, hirmust tiine vaikus ning äkitselt on kõik hoopis teisiti. Püssirohuvinguses oksjonisaalis hakkab hargnema agathachristilik mõrvamüsteerium, kus keegi ei saa enda süütuses kindel olla.

Restoranis Café Grand taaselustuvad hotell Victoria algusaastad ning seltskonnamängu ajamasin kerib aega tagasi pea sajandi jagu, aastasse 1928. Põnev süžee, autentne keskkond, osalejate ajastutruu riietus ning isuäratav õhtusöök teevad sellest suurepärase kõhtu täitva ja meelt lahutava ajaviite. Seltskonnamäng 15-50 inimesele koos õhtusöögiga kestab 3-4 tundi ja kui vaja saab mängu läbi viia ka inglise või vene keeles.

Loomulikult soovitame ennast esmalt kellaviieteega õigesse meeleollu viia ning mõistagi pakume kaugemalt tulijatele ka majutust.

Tule ja anna oma alibile võimalus.


Küsi pakkumist siit või helista +372 444 3412

Palun täida väljad
Palun täida väljad
Palun täida väljad

Kasutame lehel küpsiseid

Mõned küpsised on vajalikud lehekülje tööks ja mõned on vajalikud, et kasutakogemust parandada. Saad otsustada, kas lubada need küpsised või keelduda neist. Kui sa keeldud küpsistest, siis kõik funktsioonid ei pruugi korralikult töötada.